Наташа Малинкова го распосла својот сексапил на базен

Летната сезона веќе е отворена, а македонските јавни личности го користат убавото време за да уживаат на домашен терен.

За разлика од претходните години, кога можевме да уживаме во соседството или пак на некоја егзотична дестинација подалеку од дома, оваа година поради короната летните одмори најголемиот дел од нас ќе ги поминеме на домашен терен.

Мaкедонската естрада веќе започна со полнење на батериите, а за свои дестинации ги одбраа Охрид, Дојран, Маврово….

Испружени под сонце, со поглед накај езеро, се релаксираат и опуштаат по стресниот период.

Македонската пејачка Наташа Малинкова ужива на градските плажи во Охрид, раскомотена и расоблечена во бикини покрај базен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *