Празник за очи – Дара Бубамара во теретана

Популарната фолкерка Дара Бубамара со фановите сподели фотографија како вежба во теретана, а она што го привлече вниманието на сите е задникот кој е повеќе од совршен за една жена.

Иако многумина неодамна ја прозиваа поради вишокот на килограми, пејачката сега докажа дека е во топ форма.

Фановите веднаш и порачаа ова зимо да се „стегне“ за повторно од плажа во бикини ги препоти сите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *